
UNOX XEBC-10EU-E1LM бу комбайнының ілмектері оң жақта
- Бар
- Коды:319672
4 351 613 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBC-10EU-E1LM бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель MASTER сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.Touch, LED артқы жарығы және қайтымды желдеткіштері бар. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, есік үш қабатты екі қабатты терезеден жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Режимдер:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 35-тен 260 °C-қа дейін, бу 30-дан 90-ға дейін%
- Конвекция + ылғалдандыру: 48-ден 260°C-қа дейін, бу 10-нан 20-ға дейін%
- Бу: 48-ден 130 °C-қа дейін, бу 100%
- Құрғақ ауа: 30-дан 260 °С-қа дейін, буды бұру DRY.Maxi 10-нан 100-ге дейін%
- Delta Т: MULTI.Point өлшеуішпен дайындау
Ерекшеліктері:
- Бағдарламаларды жадта құру және сақтау мүмкіндігі (бағдарламаларға арналған 384 ұяшық)
- DRY.Maxi: камерадан буды жылдам шығару
- AIR.Maxi: қайтымды қозғалысы, 4 айналу жылдамдығы және 4 жартылай статикалық режимі бар бірнеше желдеткіштер
- Rotor.KLEAN: 4 бағдарламасы бар автоматты жуу жүйесі
- Өзіндік диагностика жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEBHC-HCEU
- XEBHC-ACEU
- Буды қосымша арттыруға арналған STEAM.BOOST жинағы:
- XUC080
- XUC081
- XUC082
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 002 (ауыстырылатын картридж XHC 006)
- XHC 003 (ауыстырылатын картридж XHC 004)
- Бағыттауыштар:
- UNOX XUC 051
- UNOX XUC 054
- Астаулар:
- ITERMA 430 СП-204/842/713/462-11 XWARC-00EF-M
- ITERMA 430 СП-214/842/713/752-01 XWARC-07EF-H
- ITERMA СП-200/860/698/700-01 UNOX XEBC
- UNOX XWAEC-08EF
- UNOX XWARC-00EF-F
- UNOX XWARC-00EF-L
- UNOX XWARC-07EF-H
- UNOX XWARC-00EF-M
- UNOX XEBIC-03EU
- Дөңгелектер XUC012
- Қондыру жиынтығы UNOX XEAQC-00E2-E-DR
- Хош иістендіргіш құрылғы UNOX XHC 001
- Жуғыш және шайғыш зат:
- DB 1015A0
- DB 1015
- DB 1016A0
- DB1076A0
- WIfi қосқышы XEC002
Үйлесімділік:
- XEBPC-08EU-B бөлшектік шкафы
- XEBPC-12EU-B бөлшектік шкафы
- Ошақ пеші XEBDC-02EU-D
- Ошақ пеші XEBDC-01EU-D
- Ошақ пеші XEBDC-01EU-C
- Ошақ пеші XEBDC-02EU-C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуутерможоғары температуралы режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 136 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 1163 мм |
| Тереңдігі | 967 мм |
| Қуат | 14.9 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 4 351 613 ₸


