Тұшпара аппараты Hurakan HKN-HGL80
- Бар
- Коды:272604
1 723 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарТұшпара аппараты Hurakan HKN-HGL80
1 723 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HGL80 тұшпара машинасы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, равиоли, тұшпара және басқа да мұздатылған өңделген ет өнімдерін өндіру үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тұшпараларға арналған 1 қалып кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұшпараның салмағы: 11-12 гр.
- Қаптамадағы габариттері: 800х550х950 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 4800 дана |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 1 723 758 ₸


