
Hurakan HKN-HGL120-5C тұшпара машинасы
- Бар
- Коды:168692
2 104 744 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HGL120-5C тұшпара машинасы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, равиоли, тұшпара және басқа да мұздатылған өңделген ет өнімдерін өндіру үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне тұшпараларға арналған 1 қалып кіреді.
Сипаттамалары:
- Тұшпараның салмағы: 16-18 гр.
- Қаптамадағы габариттері: 940х600х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 218944 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 167 келі |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Құрылым | едендік |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 7200 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 990 мм |
- Бағасы: 2 104 744 ₸


