
Radax VENIX SPZLR0FER00 жоғары жылдамдықты пеш
- Бар
- Коды:346526
1 950 511 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax VENIX SPZLR0FER0 жоғары жылдамдықты пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында буға пісірілген тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель сандық басқаруы және 100 бағдарламасы бар түрлі-түсті 2,4 дюймдік СКД дисплеймен жабдықталған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 300х300 мм пицца қалақшасы, пиццаға арналған тефлон пісіру парағы, 24 мм жиегі бар жабыспайтын пісіру парағы және 305х305 мм жабыспайтын төсеніш кіреді.
Ерекшеліктері:
- XPower - ультра жоғары қуатты, қуатты аз тұтынатын жетілдірілген электр резисторлық жүйесінің арқасында рекордтық жылдам қыздыру уақыты
- XPreheating - технология алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеуге және термиялық соққыны болдырмауға мүмкіндік береді
- XEqual - интеллектуалды екі бағытты желдеткіш жүйесі
- XVortex - ауа ағындарын жақсырақ бөлу үшін камераның жаңа геометриясын ескере отырып жасалған эксклюзивті ауаны қайта өңдеу жүйесі
- XEcosystem - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды жеткізудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін қамтамасыз етеді
- XDry - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі тағамның кез келген түрін дайындау үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді
- XControl - басқару панелі жылдам және интуитивті жұмыс істеуге мүмкіндік береді, жоғары температура мен қарқынды жүктемелерге төтеп береді
- XSafe - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- Xcore - көп нүктелі датчик кепілдік береді қатаң температуралық бақылау, сақталуын қамтамасыз ете отырып, тағамдық қасиеттерін бастапқы азық-түлік және қорғай отырып, олардың салмағын жоғалту
- XClean - заманауи жуу жүйесі қарқындылығы бойынша үш түрлі режимді ұсынады
- XDouble - жабдықты біріктіруге арналған сәтті шешім
- XReverse - интеллектуалды жүйе жұмыс кеңістігін ыңғайлы және практикалық пайдалану үшін есікті солдан оңға қарай ашуға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіш жылдамдығының саны: 5
- Науаның максималды жүктемесі: 3 келі
- Қаптамадағы габариттері: 544x694x570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48.4 кг |
| Биіктігі | 525 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Қуат | 3.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 320х315х215 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 260 °C |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 1 950 511 ₸











