
Пиццаға арналған пеш Abat ЭҮП-6х2
- Бар
- Коды:105149
1 969 838 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пиццаға арналған пеш Abat ЭҮП-6х2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель пештің нақты температурасын көрсету үшін термометрлермен жабдықталған.
Қаптамасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, бүйір және артқы қабырғалары ұнтақпен қапталған, ішкі беті эмальданған металдан, пеш 1,5 мм мырышталған қаңылтырдан, қыздыру элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тұғыр кіреді.
Ерекшеліктері:
- бір камераға 2 механикалық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтері бөлек реттеледі
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Камераны тазалауға арналған пиролиз (450 °С температурада)
- Ыстыққа төзімді табиғи тастан - фельситтен жасалған, қалыңдығы 20 мм
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (500 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 19,36 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,16 кВТ
- ТЭНы: 4,8 кВТ
- Камераны қыздыру уақыты 300 °С дейін: 40 мин.
- Қақ алаңы: 2х0,73 м2
- Тэндер саны: 24
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801138 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 253 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 12 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 1050х780х176 мм |
| Биіктігі | 1304 мм |
| Тереңдігі | 1023-тен 1119 мм-ге дейін |
| Пиццаның диаметрі | 35 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 6 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 450 °С-қа дейін |
| Ені | 1304-тен 1366 мм-ге дейін |
- Бағасы: 1 969 838 ₸



