
Пиццаға арналған пеш Abat ЭҮП-6 (шатыры жоқ)
- Бар
- Коды:105152
874 323 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші Abat ЭҮП-6 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель пештің нақты температурасын көрсету үшін термометрмен жабдықталған.
Қаптамасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, бүйір және артқы қабырғалары ұнтақпен қапталған, ішкі беті эмальданған металдан, пеш 1,5 мм мырышталған қаңылтырдан, қыздыру элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 механикалық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтері бөлек реттеледі
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі тексеру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Камераны тазалауға арналған пиролиз (450 °С температурада)
- Ыстыққа төзімді табиғи тастан - фельситтен жасалған, қалыңдығы 20 мм
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (500 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 9,68 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,08 кВТ
- ТЭНы: 4,8 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 300 °С дейін: 35 мин.
- Ошақ алаңы: 0,73 м2
- Тэндер саны: 12
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000233720999051264 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 6 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 1050х780х176 мм |
| Биіктігі | 327 мм |
| Тереңдігі | 1021-ден 1119 мм-ге дейін |
| Пиццаның диаметрі | 35 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 6 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 450 °С-қа дейін |
| Ені | 1304-тен 1364 мм-ге дейін |
- Бағасы: 874 323 ₸







