
Пиццаға арналған пеш Empero EMP.SPO.01
- Бар
- Коды:124189
6 903 360 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoempo.SPO.01 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца, вафли, ыстық бутербродтар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге, сондай-ақ өңделген тағамдарды жылытуға арналған. Модель 4,3 дюймдік сенсорлық экранды басқару панелімен жабдықталған. Ішкі камера тот баспайтын болаттан, қуыру беті отқа төзімді материалдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 99 түрлі тағам дайындау бағдарламалары
- Реттелетін пісіру уақыты мен температурасы
- PID жүйесі жоғары сезімтал температураны бақылауды қамтамасыз етеді (SSR релесі)
- Камера ішіндегі температураның сандық көрсеткіші
- Айналмалы қуыру беті біркелкі пісіруді қамтамасыз етеді
- Сенсорлық экран арқылы бағдарлама атауын анықтау опциясы
- Сыртқы сақтау құрылғысының көмегімен суретті мәзірді жүктеу мүмкіндігі
- Сенсорлық экран арқылы пайдаланушы нұсқаулығына қол жеткізіңіз
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат (температура 450 °С жеткенде іске қосылады)
- 3 негізгі түс опциялары: қара және сұр, қоңыр және сұр, қара және ашық қоңыр
Қосымша сипаттамалар:
- Пиццалардың өнімділігі: сағатына 75 дана
- Есіктің өлшемдері: 500х140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Еден |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 16 кВт |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 6 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Салмақ | 330 кг |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 0-ден 400 °С-қа дейін |
| Тереңдігі | 1368 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Камераның ішкі өлшемдері | 1000х1000х170 мм |
| Сыйымдылығы (пицца) | 6 |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
- Бағасы: 6 903 360 ₸


