
Empero EMP.4 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:124548
1 015 469 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.4 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца, ыстық бутербродтар, нан және нан-тоқаш өнімдерін дайындау және жылыту үшін қолданылады. Модель пайдаланушыға ыңғайлы механикалық басқару панелімен және камера ішіндегі сандық температура индикаторымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен жоғарғы және төменгі қыздыру қуаттарын реттеу мүмкіндігі
- Шыны ендірмесі бар есік пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Отқа төзімді материалдан жасалған қуыру беті
- Тірекке немесе жұмыс үстеліне орнатылуы мүмкін
- Гигиеналық және тазалау оңай
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Ерекшеліктері | Қарау терезесі |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5.4 кВт |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 825 мм |
| Салмақ | 56 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | Пицца-пеш- 4 ҚОӘБ.4 |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Пиццаның диаметрі | 25 см |
| Камераның ішкі өлшемдері | 525х525х145 мм |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
- Бағасы: 1 015 469 ₸


