
Empero EMP.6 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:124550
1 061 349 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пиццаға арналған пеш Emperoemp.6 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца, ыстық бутербродтар, нан және нан-тоқаш өнімдерін дайындау және жылыту үшін қолданылады. Модель пайдаланушыға ыңғайлы механикалық басқару панелімен және камера ішіндегі сандық температура индикаторымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен жоғарғы және төменгі қыздыру қуаттарын реттеу мүмкіндігі
- Шыны ендірмесі бар есік пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Отқа төзімді материалдан жасалған қуыру беті
- Тірекке немесе жұмыс үстеліне орнатылуы мүмкін
- Гигиеналық және тазалау оңай
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Пицца-пеш- 6 ҚОӘБ.6 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 6 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 920х620х174 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Пиццаның диаметрі | 25 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 6 |
| Қуат | 7.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 1190 мм |
- Бағасы: 1 061 349 ₸


