
GASTRORAG EP-2RR пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:83352
199 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EP-2RR пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, төменгі және жоғарғы қыздыру элементтерін бөлек реттеумен, керамикалық пешпен және қарау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 415х400х120 мм |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 199 127 ₸


