
Пицца пеші GASTRORAG EP-1ST
- Бар
- Коды:83350
156 732 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EP-1ST пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, төменгі және жоғарғы қыздыру элементтерін бөлек реттеумен, 30 минуттық таймермен, керамикалық пешпен және қарау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 400х400х120 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 156 732 ₸


