
VIATTO VA-PO1ST пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:194001
142 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PO1ST пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель таймермен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, асты керамикадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 400х400х150 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 142 047 ₸



