
Пицца пеші VIATTO EP-218
- Бар
- Коды:59150
279 560 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EP-218 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Қарау терезесі бар есіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 780х770х530 мм
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45.5 кг |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 500х500х115 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Пиццаның диаметрі | 45 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 350 °С |
| Ені | 685 мм |
- Бағасы: 279 560 ₸


