
VIATTO EP-1T пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:157729
122 163 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EP-1T пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель қарау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерін бөлек реттеу
- Қарапайым басқару элементтері
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ тасының өлшемі: 400х400 мм
- Қаптамадағы габариттері: 560х570х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26 келі |
| Камераның ішкі өлшемдері | 400х400х200 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 122 163 ₸



