
VIATTO EPZ-8 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:226542
827 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EPZ-8 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру парақтарында немесе тікелей керамикалық пеште пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, бөлек басқарылатын 2 камерамен және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған бақылау терезелерімен жабдықталған, олар арқылы пісіруді бақылауға ыңғайлы. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру индикаторларының шамдары
- Камера ішінде жылудың біркелкі таралуы, соның арқасында қамыр барлық жағынан тамаша піседі
- Пештегі пицца тасы жылуды тез жинап, оны өнімге тез береді
- Камераны жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ өлшемі: 660х660 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1030х1000х905 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 8 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х660х135 мм |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 945 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 450 °С-қа дейін |
| Ені | 975 мм |
- Бағасы: 827 815 ₸


