
VIATTO EPZ-2 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:226967
227 594 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EPZ-2 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру парақтарында немесе тікелей керамикалық пеште пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, бөлек басқарылатын 2 камерамен және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған бақылау терезелерімен жабдықталған, олар арқылы пісіруді бақылауға ыңғайлы. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру индикаторларының шамдары
- Камера ішінде жылудың біркелкі таралуы, соның арқасында қамыр барлық жағынан тамаша піседі
- Пештегі пицца тасы жылуды тез жинап, оны өнімге тез береді
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40.5 кг |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 400х400х115 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 585 мм |
- Бағасы: 227 594 ₸





