
VIATTO EPZ-4 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:226537
492 299 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EPZ-4 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру парақтарында немесе тікелей керамикалық пеште пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, ыстыққа төзімді шыныдан жасалған бақылау терезесі бар камерамен жабдықталған, ол арқылы пісіруді бақылауға ыңғайлы. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру индикаторларының шамдары
- Камера ішінде жылудың біркелкі таралуы, соның арқасында қамыр барлық жағынан тамаша піседі
- Пештегі пицца тасы жылуды тез жинап, оны өнімге тез береді
- Камераны жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ өлшемі: 660х660 мм
- Қаптамадағы габариттері: 980x950x440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 116 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х660х135 мм |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 945 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 450-ден 550 °С-қа дейін |
| Ені | 975 мм |
- Бағасы: 492 299 ₸


