
VIATTO UP-1/40 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:87059
311 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO UP-1/40 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Алдыңғы панель тот баспайтын болаттан, бүйір және артқы қабырғалары боялған қаңылтыр болаттан, пісіру беті отқа төзімді тастан, қыздыру элементтері болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жарықтандыру
- Қарау терезесі бар есік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UP-1/40 / Maxine 1/40 / BASIC 1/40 GL SL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 410х360х90 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Пиццаның диаметрі | 32 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Ені | 568 мм |
- Бағасы: 311 455 ₸


