
VIATTO EP-2M пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:59148
161 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EP-2M пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен және бос есікпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 580х570х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 330х330х100 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 350 °С |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 161 058 ₸


