
Grill Master ППЭ/1 пиццаға арналған пеш (электромеханикалық басқарумен)
- Бар
- Коды:64331
720 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ППЕ/1 пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пицца дайындауға арналған. Астыңғы жағы пештің бүкіл ішкі аумағын алып жатқан қалыңдығы 30 мм вулкандық тастан жасалған, корпусы боялмаған тот баспайтын болаттан, ішкі әрлеуі мырышсыз тот баспайтын болаттан, қос есік шыңдалған, соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көрсеткіш термометр (500 °С дейін)
- камераның ошақ және үстіңгі бөлігіндегі температураны реттейтін 2 термостат
- Ішкі жарықтандыру
- Камераның максималды жылу оқшаулауына арналған арнайы ыстыққа төзімді тығыздағыш сым
Қосымша сипаттамалар:
- Вулкандық тастың ыстыққа төзімділігі: 1500 °С
- Ошақ өлшемі: 600х720 мм
- Қыздырғыш элементтердің саны: 8
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22127 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 109 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 131 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х750х140 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Пиццаның диаметрі | 31 қараңыз |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 5.8 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 720 141 ₸




