
Grill Master ППЭ/1 пиццаға арналған пеш (механикалық басқарумен)
- Бар
- Коды:128804
649 089 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ППЕ/1 пиццаға арналған пеш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца дайындауға арналған. Астыңғы жағы қалыңдығы 30 мм болатын жанартаулық тастан жасалған, ол пештің бүкіл ішкі аймағын, сыртқы және ішкі панельдерді қоса алғанда, тот баспайтын болаттан, қос есікті - шыңдалған соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 термостат және көрсеткіш термометр
- Сенімді қақпашы
- Ішкі жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Вулкандық тастың ыстыққа төзімділігі: 1500 °С
- Қыздырғыш элементтердің саны: 8
- Қаптамадағы габариттері: 1035х660х670 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЭАТ/1 22134 / 182090 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 600х360 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Пиццаның диаметрі | 31 қараңыз |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 500 °С-қа дейін |
| Ені | 935 мм |
- Бағасы: 649 089 ₸


