
Пиццаға арналған пеш Grill Master ППГ/1
- Бар
- Коды:336713
3 074 370 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пеш Grill Master ППГ/1 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін жоғары температурада пісіру үшін қолданылады. Модель 1 секциямен, 4 газ оттығымен, электронды тұтану жүйесімен, жалынды басқарумен, джойстикі бар электронды панельмен, табиғи оттық таспен және пештің үстіңгі және астыңғы оттықтарының жылу ағындарының қуатын бөлек реттеумен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есіктегі қондырма шыныдан жасалған.
Тұғыр жеткізу жиынтығына кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ тасының қалыңдығы: 20 мм
- Электр желісінің номиналды кернеуі: 220 В
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,85 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,64 кг/сағ
Назар аударыңыз! Тұғыр жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13072 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 722х754х165 мм |
| Биіктігі | 1244 мм |
| Тереңдігі | 1221 мм |
| Пиццаның диаметрі | 35 см |
| Жылу көзі | газ |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 3 074 370 ₸





