
Пиццаға арналған пеш Grill Master ППГ/2
- Бар
- Коды:336711
5 932 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пеш Grill Master ППГ/2 пайдаланылады қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пісіруге арналған пицца және нан-тоқаш өнімдерін жоғары температурада дайындау. Модель 2 секциямен, әр секцияда 4 газ оттығымен, электронды тұтану жүйесімен, жалынды басқарумен, джойстикі бар электронды панельмен, табиғи оттық таспен және пештің үстіңгі және астыңғы оттықтарының жылу ағындарының қуатын бөлек реттеумен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есіктегі қондырма шыныдан жасалған.
Тұғыр жеткізу жиынтығына кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ тасының қалыңдығы: 20 мм
- Электр желісінің номиналды кернеуі: 220 В
- Ток жиілігі: 50 Гц
Назар аударыңыз! Тұғыр жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13073 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 8 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 722х754х165 мм |
| Биіктігі | 1391 мм |
| Тереңдігі | 1211 мм |
| Пиццаның диаметрі | 35 см |
| Жылу көзі | газ |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 16 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден +400 °С-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 5 932 208 ₸



