
Grill Master ППЭ/2 пиццаға арналған пеш (табиғи гранит таспен)
- Бар
- Коды:64337
1 324 147 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ППЕ/2 пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пицца дайындауға арналған. Астыңғы жағы пештің бүкіл ішкі аумағын алып жатқан табиғи гранит тастан, корпусы боялмаған тот баспайтын болаттан, ішкі әрлеуі мырышпен қапталмаған тот баспайтын болаттан, қос есігі шыңдалған, соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 термометр (500 °С дейін)
- камераның ошақ және үстіңгі бөлігіндегі температураны реттейтін 4 термостат
- Ішкі жарықтандыру
- Камераның максималды жылу оқшаулауына арналған арнайы ыстыққа төзімді тығыздағыш сым
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ өлшемі: 600х720 мм
- Қыздырғыш элементтердің саны: 16
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22128 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 8 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х750х140 мм |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Пиццаның диаметрі | 31 қараңыз |
| Жылу көзі | 220 жылы, 380 жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 11.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 1 324 147 ₸


