
Hurakan HKN-MD11 пицца пеші
- Бар
- Коды:73530
171 390 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MD11 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен, таймермен, пісіруге арналған тастың, ішкі шамдардың және бақылау терезелері бар есіктердің арқасында тағамды біркелкі қыздырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылдам қыздыру және пісіру
- Нан-тоқаш өнімдерін пісіру мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 610х570х480 мм
- Камераның ішкі өлшемі: 415х400х120 мм (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149931 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 2 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 415х400х120 мм |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 171 390 ₸


