
Hurakan HKN-MD1 пиццаға арналған пеш
- Бар
- Коды:73528
125 242 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MD1 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен, таймермен, пісіруге арналған тастың арқасында тағамды біркелкі қыздырумен, ішкі жарықтандырумен және қарау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылдам қыздыру және пісіру
- Нан-тоқаш өнімдерін пісіру мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 610х570х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149930 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 350х400х60 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 125 242 ₸


