
Hurakan HKN-HEP2 пицца пеші
- Бар
- Коды:255487
678 361 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HEP2 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен және бақылау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 960х860х820 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 115 келі |
| Камераның ішкі өлшемдері | 610х610х140 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 845 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 8.4 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 450 °С-қа дейін |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 678 361 ₸



