
Hurakan HKN-MD0505 пицца пеші
- Бар
- Коды:93468
202 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MD0505 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен, дыбыстық сигналы бар 15 минуттық таймермен, ішкі жарықтандырумен, биіктігі реттелетін аяқтармен және алынбалы тұтқасы мен бақылау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне үгінділерге арналған 2 паллет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдам қыздыру және пісіру
- Термостаттарды басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемдері: 360x335 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171773 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 331 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Пиццаның диаметрі | 33 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 2.26 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 300 °С-қа дейін |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 202 853 ₸


