
Hurakan HKN-MD05 пицца пеші
- Бар
- Коды:93467
133 407 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MD05 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен, дыбыстық сигналы бар 15 минуттық таймермен, ішкі жарықтандырумен, биіктігі реттелетін аяқтармен және алынбалы тұтқасы мен бақылау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне үгінділерге арналған науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдам қыздыру және пісіру
- Термостаттарды басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемдері: 360x335 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171772 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Биіктігі | 188 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 1.13 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 300 °С-қа дейін |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 133 407 ₸


