
Hurakan HKN-HEP1E пицца пеші
- Бар
- Коды:312570
234 214 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HEP1E пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, термостаттармен, таймермен және қарау терезесі бар есікпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ тасының өлшемі: 640x430 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Камераның ішкі өлшемдері | 642х446х180 мм |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 4.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 234 214 ₸


