
Пиццаға арналған пеш OZTI 8890 (5+5)
- Бар
- Коды:58457
959 440 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші OZTI 8890 (5+5) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8890.P6262.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 144 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 10 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 620х620 мм |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Пиццаның диаметрі | 24 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 5 |
| Қуат | 10 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 500 °С-қа дейін |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 959 440 ₸


