
Пиццаға арналған пеш OZTI 8890 (6+6) эл.
- Бар
- Коды:341888
1 356 940 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші OZTI 8890 (6+6) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен және камераның ішкі жарықтандыруымен жабдықталған. Камераның түбі отқа төзімді тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі аймақтың температурасын бөлек реттеу
- Ыстыққа төзімді шыныдан жасалған терезе есіктері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8890.P9262.02R |
| Камераның ішкі өлшемдері | 920х620 мм |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 85-тен 450 °С-қа дейін |
| Ені | 1220 мм |
- Бағасы: 1 356 940 ₸


