
Пиццаға арналған пеш OZTI 8890 (6)
- Бар
- Коды:58671
1 087 449 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші OZTI 8890 (6) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8890.P9262.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 6 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 920х620 мм |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 6 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 500 °С-қа дейін |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 1 087 449 ₸


