
Пиццаға арналған пеш OZTI 8890 (4)
- Бар
- Коды:71291
452 367 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші OZTI 8890 (4) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8890.P5050.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 500х500 мм |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Пиццаның диаметрі | 24 см |
| Жылу көзі | 220 жылы, 380 жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 500 °С-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 452 367 ₸


