
Пиццаға арналған пеш ПишТех ЭПП-4
- Бар
- Коды:187855
555 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭПП-4 тағамдық технологиясына арналған пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жоғары температураны қажет ететін пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель пештің қажетті температурасын ұстап тұру үшін механикалық термостатпен, камераның ішкі жарығымен және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған бақылау терезесі бар ыңғайлы есікпен жабдықталған. Корпустың алдыңғы бөлігі, камералардың есіктері мен жақтауларының ішкі жағы тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған мырышталған металдан, асты ыстыққа төзімді табиғи тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Басқару панеліндегі көрсеткіш термометрі
- Сапалы жылу оқшаулау
- Үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерін бөлек реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Пештің сыйымдылығы:
- 4 пицца Ø 33 см
- 1 пицца Ø 50 см
- Тэндер саны: 6
- Тұтқаны қоспағанда тереңдігі: 825 мм
- Қаптамадағы габариттері: 975х1000х420 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000162261 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 92 келі |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х660х130 мм |
| Биіктігі | 394 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Пиццаның диаметрі | 33-тен 50 см-ге дейін |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1, 4 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60-тан 400 °С-қа дейін |
| Ені | 925 мм |
- Бағасы: 555 386 ₸




