
Пиццаға арналған пеш ПишТех ЭПП-4-40
- Бар
- Коды:346937
613 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пицца пеші Тағамдық технология EPP-4-40 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жоғары пісіру температурасын қажет ететін пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерін бөлек реттеумен, 2 механикалық термостатпен, камераның ішкі жарықтандыруымен және қарау терезесі бар ыңғайлы есікпен жабдықталған. Пеш жұмыс істеп тұрған кезде корпус жоғары сапалы жылу оқшаулауының арқасында қызбайды. Корпустың алдыңғы бөлігі, камералардың есіктері мен жақтауларының ішкі жағы тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері мырышталған металдан, бақылау терезесі ыстыққа төзімді шыныдан, асты ыстыққа төзімді табиғи тастан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пештің сыйымдылығы:
- 4 пицца Ø 40 см
- 1 пицца Ø 60 см
- Кернеуі: 400 В
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1-ден 4-ке дейін |
| Камераның ішкі өлшемдері | 825х825х174 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40-тан 60 см-ге дейін |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Қуат | 6.9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +60-тан +400 °С-қа дейін |
| Ені | 1130 мм |
- Бағасы: 613 278 ₸



