
Конвейерлік пеш Abat ПЭК-400 (үстел үсті)
- Бар
- Коды:119123
3 529 498 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПЭК-400 конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель 4 аяқпен жабдықталған.
Пешті үстелдің тегіс бетіне де, төменгі қабаты бар жылжымалы тұғырдағы бағанға да орнатуға болады. Дөңгелектері бар тұғыр бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 2 пицца
- Камераның ішкі өлшемдері: 509x489x88 мм
- Конвейердің өлшемдері: 1015x457 мм
- Номиналды тұтынылатын қуат: 8,614 кВТ
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 15 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 40 см пиццалар.
Назар аударыңыз! Суретте пицца пеші стендпен бірге берілген, ол жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801141 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 443-тен 505 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 874 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40 см |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 20 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 315 °С-қа дейін |
| Ені | 1660 мм |
- Бағасы: 3 529 498 ₸





