
Есігі бар Abat ПЭК-400П конвейерлік пеш
- Бар
- Коды:201068
3 829 751 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есігі бар Abat ПЭК-400П конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желінің бір бөлігі ретінде жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- TFT экран 4.3"
- Камераның сыйымдылығы: 2 пицца
- Камераның ішкі өлшемдері: 509х489х88 мм
- Конвейердің өлшемдері: 1015x457 мм
- Номиналды тұтынылатын қуат: 8,632 кВТ
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 30 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 40 см пиццалар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003146 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 1109 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40 см |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 20 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 315 °С-қа дейін |
| Ені | 941 мм |
- Бағасы: 3 829 751 ₸



