
Есігі бар Abat ПЭК-600 конвейерлік пеші
- Бар
- Коды:201307
4 818 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПЭК-600 конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желінің бір бөлігі ретінде жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 8 пицца
- Камераның ішкі өлшемдері: 770х693, 5х88 мм
- Конвейердің өлшемдері: 1465х652 мм
- Номиналды тұтынылатын қуат: 19,073 кВТ
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 15 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 30 см пиццалар.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003092 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 275 келі |
| Биіктігі | 1143 мм |
| Тереңдігі | 1245 мм |
| Пиццаның диаметрі | 30 см |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 82 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 315 °С-қа дейін |
| Ені | 2131 мм |
- Бағасы: 4 818 221 ₸




