
Конвейерлік пеш Abat ПЭК-800 (негізсіз)
- Бар
- Коды:153913
5 529 323 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПЭК-800 конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желінің бір бөлігі ретінде жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Конвейерлік пештерді колоннаға 2 қабатқа дейін орнату мүмкіндігі, бұл ең аз аумақты алып жатқанда өнімділікті айтарлықтай арттыруға мүмкіндік береді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 8 дана.
- Камераның ішкі өлшемдері: 1014х853 мм
- Конвейердің өлшемдері: 1830х813 мм
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 15 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 40 см пиццалар.
Назар аударыңыз! Суретте пицца пеші стендпен бірге берілген, ол жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001775 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 346 келі |
| Биіктігі | 1160 мм |
| Тереңдігі | 1830 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40 см |
| Қуат | 27.5 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 64 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 330 °С-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 5 529 323 ₸





