
Есігі бар Abat ПЭК-800 конвейерлік пеші (негізсіз)
- Бар
- Коды:153916
5 708 414 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есігі бар Abat ПЭК-800 конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желінің бір бөлігі ретінде жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Конвейерлік пештерді колоннаға 2 қабатқа дейін орнату мүмкіндігі, бұл ең аз аумақты алып жатқанда өнімділікті айтарлықтай арттыруға мүмкіндік береді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 8 пицца
- Камераның ішкі өлшемдері: 1014х853 мм
- Конвейердің өлшемдері: 1830х813 мм
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 15 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 40 см пиццалар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001776 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 347 келі |
| Биіктігі | 1160 мм |
| Тереңдігі | 1830 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40 см |
| Қуат | 27.5 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 64 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 330 °С-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 5 708 414 ₸


