
Конвейерлік пеш Abat ПЭК-800/2 (негізсіз)
- Бар
- Коды:201328
6 168 365 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПЭК-800/2 конвейерлік пеші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желінің бір бөлігі ретінде жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Пешті 2 деңгейлі жылжымалы тұғырдағы бағанға орнатуға болады. Дөңгелектері бар тұғыр бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 8 пицца
- Камераның ішкі өлшемдері: 1014х853 мм
- Конвейерлер саны: 2
- Конвейердің өлшемдері: 1787х402 мм
- Номиналды тұтынылатын қуат: 27,5 кВТ
- Пісіру уақытын реттеу диапазоны: 15 секундтан бастап. 15 минутқа дейін.
* Орташа пісіру уақыты 3,5 минут. және диаметрі 40 см пиццалар.
Назар аударыңыз! Суретте пицца пеші стендпен бірге берілген, ол жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003140 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 299 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 1374 мм |
| Пиццаның диаметрі | 40 см |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 86 пицца |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 70-тен 315 °С-қа дейін |
| Ені | 1927 мм |
- Бағасы: 6 168 365 ₸


