
Конвейерлік пеш Hurakan HKN-SYN7/50
- Бар
- Коды:202519
721 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SYN7/50 конвейерлік пеші пицца жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1150x620x410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Қуат | 6.7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 721 975 ₸


