
Конвейерлік пеш Hurakan HKN-SYN8/50
- Бар
- Коды:73531
1 017 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SYN8/50 конвейерлік пеші пицца жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және термостаттардың көмегімен жоғарғы және төменгі қыздыру аймақтарын бөлек басқарумен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Конвейер жылдамдығын басқару
- Жылдам қыздыру және пісіру
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 750x530x80 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1640х830х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Қуат | 10.3 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 20 пицца |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 1560 мм |
- Бағасы: 1 017 047 ₸







