
Конвекциялық пеш ATESY КП-4-430/330-01- У
- Бар
- Коды:88496
708 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш ATESY КП-4-430/330-01- Тоскана сериясында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында түрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Пісіру және пісіру камера ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымына байланысты жүзеге асырылады. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есік ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне пісіруге арналған 4 парақ кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Температураны және пісіру уақытын реттеу
- Пісіру камерасының жарығы
- Есік ашылған жағдайда желдеткіштердің жұмысын автоматты түрде тоқтататын қауіпсіздік жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіруге арналған табақтың өлшемі: 430х330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ТОСКАНА КП-4-430/330-01- У |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39.8 кг |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60-тан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 430х330 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 708 238 ₸




