
Конвекциялық пеш Abat КЭП-6
- Бар
- Коды:66906
1 439 449 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЕП-6 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпусы, ішкі беті және есігі AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ЗВВ-6-6/4 және ЗВВ сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады-6-6/ 4Б.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектері бар қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- 2 қайтымды желдеткіш
- Таймер
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Пештің шығыны: 15,85 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқыштары: 2х250=500 Вт
- ТЭНов: 5 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 2х0,025 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін: 8 мин.
- +240°С температураны ұстап тұру үшін энергия шығыны: 2,0 кВТ
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
- Тэндер саны: 2
- Дыбыс қуатының деңгейі: 80 дбА
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 4 кг
- Кірістегі судың максималды қысымы:100 К Па
- Пеш камерасындағы жарықтандыру: 150 ЛК
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000000975810999615488 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 865 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Булауылғалдандырусуға қосылушығанағы | 895 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
- Бағасы: 1 439 449 ₸







