
Конвекциялық пеш Abat КЭП-10П-01
- Бар
- Коды:130713
2 720 704 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КАП-10П-01 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Модель электронды басқару панелімен және ауа саңылауы бар үш қабатты ыстыққа төзімді әйнегі бар есікпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ЗВВ-10-6/4 және ЗВВ сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады-10-6/ 4Б-01.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Автоматты жуу
- 110-ға дейін аспаздық бағдарламаларды жазу мүмкіндігі (әр бағдарламада 4 кезеңге дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин.
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- 3 қайтымды желдеткіш
- 4 желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- пісірме табақтарға арналған 10 деңгей: 600х400 мм
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм
- Ылғалдылықты реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
- Камерадағы максималды температура: 270 °С
- Авариялық термореттегіш: 320 °С
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
- Қуаты: 15,85 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000019108 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 171 келі |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылуавтоматты жуутаЙмаққуАттылығы | 15.7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 2 720 704 ₸








