
Конвекциялық пеш Abat КЭП-6П-01
- Бар
- Коды:130709
2 196 072 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КАП-6П-01 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Модель электронды басқару панелімен және ауа саңылауы бар үш қабатты ыстыққа төзімді әйнегі бар есікпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ВВВ сору қалқанымен бірге пайдаланылады-6-6/ 4П-01 және ЗВВ-6-6/ 4М.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Автоматты жуу
- 110-ға дейін аспаздық бағдарламаларды жазу мүмкіндігі (әр бағдарламада 4 кезеңге дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- 2 қайтымды желдеткіш
- 4 желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Штык механизмі бар тұтқа есіктің бірқалыпты жабылуын қамтамасыз етеді және қамыр бөліктерінің шайқалуын болдырмайды
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- пісірме табақтарға арналған 6 деңгей: 600х400 мм
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм
- Ылғалдылықты реттеу: 0%-дан 100%-ға дейін%
- Камерадағы максималды температура: 270 °С
- Авариялық термореттегіш: 320 °С
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
- Қуаты: 10,6 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000015889 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 123 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 865 мм |
| Тереңдігі | 922 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылуавтоматты жуууақытының ені | 865 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
- Бағасы: 2 196 072 ₸


