
Конвекциялық пеш Abat КЭП-6П
- Бар
- Коды:77857
1 530 784 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЕП-6П конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Модель электронды басқару панелімен және ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектелген есікпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ЗВВ-6-6/4 және ЗВВ сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады-6-6/ 4Б.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- 110-ға дейін аспаздық бағдарламаларды жазу мүмкіндігі (әр бағдарламада 4 кезеңге дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин.
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- 2 қайтымды желдеткіш
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылықты реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
- Камерадағы максималды температура: 270 °С
- Авариялық термореттегіш: 320 °С
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
- Қуат:
- Пештің шығыны: 15,85 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқыштары: 2х250=500 Вт
- ТЭНов: 5 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 2х0,025 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін: 8 мин.
- +240°С температураны ұстап тұру үшін энергия шығыны: 2,0 кВТ
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
- Тэндер саны: 2
- Дыбыс қуатының деңгейі: 80 дбА
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 4 кг
- Кірістегі судың максималды қысымы:100 К Па
- Су шығыны: 3,5 л/сағ
- Пеш камерасындағы жарықтандыру: 150 ЛК
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000026896 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 10.6 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 1 530 784 ₸








