
Конвекциялық пеш Abat БӨП-4Э
- Бар
- Коды:47600
648 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПП-4Э конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпусы мен ішкі беті эмальданған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Қайтымды желдеткіш
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Тұтынылатын: 3,5 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,025 кВТ
- ТЭНы: 3 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін: 13 мин.
- Тэндер саны: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080980410999242752 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі | 514 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандыруширина | 625 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 1/2 |
| Басқарма | электромеханикалық |
- Бағасы: 648 118 ₸


